Trenerzy

06

Daniel Adamowski

Trener

więcej…

07a

Kamila Galas

Trener

więcej…

01

Andrzej Furgała

Trener

więcej…

karol1

Karol Koszelak

Trener

więcej…

04

Konrad Pawłowski

Trener

więcej…

02

Ula Dubicka

Trener

więcej…

Daniel Adamowski

Daniel jest licencjonowanym fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym. Te dwie specjalizacje pozwalają mu kompleksowo zadbać o Klientów w drodze po ich cele. Pomoże Ci schudnąć, zbudować jędrne ciało oraz zadba o Twoją postawę jak i miłą atmosferę na treningach. Jako fizjoterapeuta przyjmuje również osoby z problemami bólowymi. To profesjonalista w każdym calu.


Kontakt:

tel. 500 632 640
fb: ELEV8 Olsztyn
email: kontakt@elev8.pl

Andrzej Furgała

Związany z aktywnością fizyczną od najmłodszych lat. Sportami siłowymi interesuje się od dawna, a od ponad 3 lat pracuje zawodowo jako instruktor i trener personalny. Wiedza zdobyta na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku pozwala mu na prowadzenie swoich Podopiecznych w sposób profesjonalny. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego z Klientów. Andrzej pomógł już dziesiątkom osób zgubić zbędne kilogramy. Poprawi Twoją kondycję i zbuduje poprawną, zdrową sylwetkę ciała.


Kontakt:

tel.: 605 365 266
fb: Andrzej Furgała Personal Trainer
email: andrzej_furgala@wp.pl

Konrad Pawłowski

Pasjonat sportów sylwetkowych. Młody, entuzjastycznie nastawiony do życia człowiek, który od dziecka łączył różne aktywności fizyczne osiągając wiele sukcesów w rozmaitych dyscyplinach. Związany z Dynamic Fitness od dawna, teraz jako licencjonowany Trener Personalny pomaga swoim podopiecznym osiągać upragnione cele. Jeśli szukasz pozytywnej energii, potrzebujesz wsparcia doświadczonej osoby, chcesz zacząć ćwiczyć ale brakuje Ci motywacji – musisz dołączyć do Team`u Konrada.


 Kontakt:

tel. 518 950 565
email: konradpkontakt@gmail.com

Ula Dubicka

Ula Dubicka

Licencjonowana trenerka personalna, akredytowana przez REPs Polska – Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness. Pasjonatka treningu siłowego i zdrowego odżywiania, od lat zdobywająca doświadczenie na salach siłowni. Na co dzień współpracująca zarówno z osobami marzącymi o idealnej sylwetce jak i sportowcami rangi Mistrzostw Polski. Ze względu na umiejętność pozytywnego motywowania i przyjacielską atmosferę podczas treningów, Ula najchętniej wybierana jest przez dziewczyny stawiające pierwsze kroki w drodze do wymarzonej figury. Jeśli chcesz skorzystać z doświadczenia profesjonalisty, który wprowadzi Cię w tajniki efektywnego treningu, pomoże zgubić zbędne kilogramy i wspomoże w drodze do osiągnięcia upragnionego celu, to trafiłeś do odpowiedniej osoby.

 


e-mail: u.dubicka.ud@gmail.com

instagram: ula_dubicka

Kamila Galas

Od najmłodszych lat interesuję się sportem oraz zdrowym odżywianiem. Te dwie kwestie stale goszczą w moim życiu. To nie tylko pasja, ale styl życia. Można powiedzieć, że jest to pewne „uzależnienie”. Uważam, że połączenie tych dwóch ważnych aspektów pozwoli na osiągnięcie wyznaczonych celów. Studiuję dietetykę II stopnia oraz ukończyłam wiele kursów z zakresu metodyki treningowej i stale poszerzam swoją wiedzę. Ukończyłam m.in. kurs trenera personalnego w World Sport Academy, szkolenie z zakresu modelowania kobiecej sylwetki i wiele innych. Stale rozwijam się w tym kierunku i nie zamierzam przestawać.


 e-mail: kamila.g.trener@gmail.com
tel. 511-878-237
fb: WytrenuJemy – Trener Personalny Kamila Galas

Karol Koszelak

Karol to pasjonat sportów siłowych i sylwetkowych oraz entuzjasta zdrowego trybu życia. Poprzez doświadczenie zdobywane latami na siłowni oraz szeroką wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami, pomoże Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. Obecnie jako trener personalny i student dietetyki nie pozostaje obojętny wobec swoich podopiecznych i nieustannie pogłębia swoją wiedzę, by jego usługi były na jak najwyższym poziomie. Zagwarantuje Ci indywidualną pomoc w zakresie treningu oraz prawidłowego żywienia, świetną atmosferę oraz klarowną drogę ku satysfakcjonującym efektom. Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę razem z Nim, odezwij się, a nie będziesz zawiedziony.


Kontakt:

tel.: 794 169 933
IG: karolkoszelak