Trenerzy

06

Daniel Adamowski

Trener

więcej…

03

Bartosz Barbarski

Trener

więcej…

01

Andrzej Furgała

Trener

więcej…

02

Ula Dubicka

Trener

więcej…

04

Konrad Pawłowski

Trener

więcej…

05

Paulina Randzio

Trener

więcej…

Daniel Adamowski

Daniel jest licencjonowanym fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym. Te dwie specjalizacje pozwalają mu kompleksowo zadbać o Klientów w drodze po ich cele. Pomoże Ci schudnąć, zbudować jędrne ciało oraz zadba o Twoją postawę jak i miłą atmosferę na treningach. Jako fizjoterapeuta przyjmuje również osoby z problemami bólowymi. To profesjonalista w każdym calu.


Kontakt:

tel. 500 632 640
fb: ELEV8 Olsztyn
email: kontakt@elev8.pl

Andrzej Furgała

Związany z aktywnością fizyczną od najmłodszych lat. Sportami siłowymi interesuje się od dawna, a od ponad 3 lat pracuje zawodowo jako instruktor i trener personalny. Wiedza zdobyta na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku pozwala mu na prowadzenie swoich Podopiecznych w sposób profesjonalny. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego z Klientów. Andrzej pomógł już dziesiątkom osób zgubić zbędne kilogramy. Poprawi Twoją kondycję i zbuduje poprawną, zdrową sylwetkę ciała.


Kontakt:

tel.: 605 365 266
fb: Andrzej Furgała Personal Trainer
email: andrzej_furgala@wp.pl

Konrad Pawłowski

Pasjonat sportów sylwetkowych. Młody, entuzjastycznie nastawiony do życia człowiek, który od dziecka łączył różne aktywności fizyczne osiągając wiele sukcesów w rozmaitych dyscyplinach. Związany z Dynamic Fitness od dawna, teraz jako licencjonowany Trener Personalny pomaga swoim podopiecznym osiągać upragnione cele. Jeśli szukasz pozytywnej energii, potrzebujesz wsparcia doświadczonej osoby, chcesz zacząć ćwiczyć ale brakuje Ci motywacji – musisz dołączyć do Team`u Konrada.


Kontakt:

tel. 518 950 565
email: konradpkontakt@gmail.com

Paulina Randzio

Paulina jest trenerką personalną, miłośniczką treningu siłowego, funkcjonalności, łączenia siły ciała z pięknym wyglądem. Została wielokrotną medalistką w Trójboju Siłowym, gdzie w ciągu całej tej drogi pracowała nad siłą zachowując swoje idee sylwetkowe. Na sali siłowni znajduję się, odkąd pamięta, co pozwala jej na łączenie pasji z pracą i w pełni efektywną współpracę z Klientami.

Jej motto to TRENUJ MOCNO, ALE Z GŁOWĄ. Poprawność ruchowa, zrozumienie procesu i wyciągnięcie z niego nauk może i na całe życie – to coś, co na przestrzeni lat stało się priorytetem Pauli, poza aspektami wizualnymi.

Jest Trenerką skoncentrowaną na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, nauczy Cię efektywnej pracy, balansu w treningu i życiu, która poprowadzi wprost do celu jednocześnie czerpiąc z tego radość.

Poza tym, koniecznie zajrzyj na media społecznościowe Pauli po dużo ciekawych treści za free!


Kontakt:

instagram: @randzi0 | FB: @randzi0 | MAIL: kontakt.randzi0@gmail.com | YOUTUBE: Paulina Randzio

Bartosz Barbarski

Jego największą pasją jest sport, z którym związany jest od najmłodszych lat i temu poświęca całą swoją energię. Od ponad 7 lat pracuje jako instruktor i trener personalny, zdobywając po drodze cenne doświadczenie. Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Z przyjemnością pomoże Ci na drodze do Twojego sukcesu, gwarantując pełne wsparcie, przyjemną atmosferę oraz niezbędną motywację do treningu.


Ula Dubicka

Opis wkrótce.