Trenerzy

adamowski

Daniel Adamowski

Trener

więcej…

furgala

Andrzej Furgała

Trener

więcej…

burzynski

Bartek Burzyński

Trener

więcej…

konrad_p

Konrad Pawłowski

Trener

więcej…

Daniel Adamowski

Daniel jest licencjonowanym fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym. Te dwie specjalizacje pozwalają mu kompleksowo zadbać o Klientów w drodze po ich cele. Pomoże Ci schudnąć, zbudować jędrne ciało oraz zadba o Twoją postawę jak i miłą atmosferę na treningach. Jako fizjoterapeuta przyjmuje również osoby z problemami bólowymi. To profesjonalista w każdym calu.


Kontakt:

tel. 500 632 640
fb: ELEV8 Olsztyn
email: kontakt@elev8.pl

Andrzej Furgała

Związany z aktywnością fizyczną od najmłodszych lat. Sportami siłowymi interesuje się od dawna, a od ponad 3 lat pracuje zawodowo jako instruktor i trener personalny. Wiedza zdobyta na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku pozwala mu na prowadzenie swoich Podopiecznych w sposób profesjonalny. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego z Klientów. Andrzej pomógł już dziesiątkom osób zgubić zbędne kilogramy. Poprawi Twoją kondycję i zbuduje poprawną, zdrową sylwetkę ciała.


Kontakt:

tel.: 605 365 266
fb: Andrzej Furgała Personal Trainer
email: andrzej_furgala@wp.pl

Bartek Burzyński

Miał zostać urzędnikiem jednak pasja do sportu popchnęła go w kierunku pracy, która pozwala mu pomagać wielu osobom w dążeniu do ich wymarzonych celów. Bartek cechuje się wielkim profesjonalizmem, zawsze podchodzi do Klienta z najwyższą starannością, a ludzie z Teamu Burzy cenią sobie jego skromność i wyjątkowo ugruntowaną wiedzę popartą licznymi szkoleniami. To odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu.


Kontakt:

tel.: 500 299 453
fb: Bartek Burza Trener
email: hello@burzateam.pl   www.burzateam.pl

Konrad Pawłowski

Pasjonat sportów sylwetkowych. Młody, entuzjastycznie nastawiony do życia człowiek, który od dziecka łączył różne aktywności fizyczne osiągając wiele sukcesów w rozmaitych dyscyplinach. Związany z Dynamic Fitness od dawna, teraz jako licencjonowany Trener Personalny pomaga swoim podopiecznym osiągać upragnione cele. Jeśli szukasz pozytywnej energii, potrzebujesz wsparcia doświadczonej osoby, chcesz zacząć ćwiczyć ale brakuje Ci motywacji – musisz dołączyć do Team`u Konrada.


Kontakt:

tel. 518 950 565
email: konradpkontakt@gmail.com