Trenerzy

adamowski

Daniel Adamowski

Trener

więcej…

furgala

Andrzej Furgała

Trener

więcej…

burzynski

Bartek Burzyński

Trener

więcej…

stalewski

Michał Stalewski

Trener

więcej…

Daniel Adamowski

Daniel jest licencjonowanym fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym. Te dwie specjalizacje pozwalają mu kompleksowo zadbać o Klientów w drodze po ich cele. Pomoże Ci schudnąć, zbudować jędrne ciało oraz zadba o Twoją postawę jak i miłą atmosferę na treningach. Jako fizjoterapeuta przyjmuje również osoby z problemami bólowymi. To profesjonalista w każdym calu.


Kontakt:

tel. 500 632 640
fb: ELEV8 Olsztyn
email: kontakt@elev8.pl

Andrzej Furgała

Związany z aktywnością fizyczną od najmłodszych lat. Sportami siłowymi interesuje się od dawna, a od ponad 3 lat pracuje zawodowo jako instruktor i trener personalny. Wiedza zdobyta na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku pozwala mu na prowadzenie swoich Podopiecznych w sposób profesjonalny. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego z Klientów. Andrzej pomógł już dziesiątkom osób zgubić zbędne kilogramy. Poprawi Twoją kondycję i zbuduje poprawną, zdrową sylwetkę ciała.


Kontakt:

tel.: 605 365 266
fb: Andrzej Furgała Personal Trainer
email: andrzej_furgala@wp.pl

Bartek Burzyński

Miał zostać urzędnikiem jednak pasja do sportu popchnęła go w kierunku pracy, która pozwala mu pomagać wielu osobom w dążeniu do ich wymarzonych celów. Bartek cechuje się wielkim profesjonalizmem, zawsze podchodzi do Klienta z najwyższą starannością, a ludzie z Teamu Burzy cenią sobie jego skromność i wyjątkowo ugruntowaną wiedzę popartą licznymi szkoleniami. To odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu.


Kontakt:

tel.: 500 299 453
fb: Bartek Burza Trener
email: hello@burzateam.pl   www.burzateam.pl

Michał Stalewski

Z wykształcenia magister fizjoterapii, trener personalny i masażysta. Solidna wiedza zdobyta podczas studiów oraz licznych szkoleń z zakresu biomechaniki ruchu pozwala Michałowi pracować z osobami, którym doskwierają dolegliwości bólowe, powracającymi do uprawiania sportu po kontuzjach. Niemniej w swojej pracy stara się łączyć różne formy treningu, co w połączeniu z pomocą żywieniową, którą oferuje, pozwala mu osiągać wymarzone cele swoich podopiecznych. Jeśli chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową lub wymodelować ciało dołącz do zespołu Michała.


Kontakt:

tel.: 881 630 827
email: michal.stalewski@interia.pl